Kryształy hematytowe stymulują umysł, ochronę i uziemienie

Nawet jeśli w feng shui okrąg hematyt jest nazywany kryształem, warto wiedzieć, że hematyt nie jest kryształem, ale minerałem (tlenek żelaza).

Trudno opisać dokładny mechanizm, przez który hematyt wpływa na nasze pole energetyczne, ale masz rację. Ma to związek z centrami energetycznymi - czakrami. Hematyt posiada doskonałe właściwości uziemiające, co oznacza, że ​​oczyszcza kanały energetyczne w naszym ciele eterycznym. W rezultacie czakry zaczynają się otwierać, skutecznie przyczyniając się do wzbudzonego uczucia, które opisujesz.

Hematyt został uznany za idealne narzędzie do manifestowania pomysłów i koncepcji z duchowych królestw do rzeczywistości w sferze fizycznej. Może pomóc w definiowaniu fantazji z rzeczywistości i pomaganiu osiągnąć najwyższy cel. Dopiero dzięki tej dynamice uziemienia oświecenia, że ​​możemy wyznaczyć najwyższe częstotliwości, które mają doprowadzić do poziomu ziemi. Hematyt wydaje się pomóc zobaczyć srebrną podszewkę w każdej ciemnej chmurze. Pożywa siłę i odwagę, poruszając się przez niebezpieczeństwo.

Trudno powiedzieć coś o kamieniach, nie widząc ich. Hematyt jest dziwnym kamieniem. Niektórzy ludzie noszą je i korzystają, ale inni nie mogą tego wytrzymać. Co można zrobić, staraj się nosić bransoletę na pół godziny w pierwszej kolejności i zobaczyć, czy masz poprawę. Jeśli to działa, stopniowo zwiększaj czas. Dzięki i niech Bóg błogosławi!


Myślę, że odpowiedź brzmi tak - moc manipulowanych kamieni nie jest tak wysoka, jak moc naturalnych kamieni. Można to sprawdzić np. Biorąc zdjęcia Kirliana kamieni i monitorować zmiany w pobliżu otworów. Nie mam pojęcia, czy ten typ eksperymentu został wykonany, ale byłby to rodzaj dowodu na to pytanie.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Definicja hematytów w języku angielskim

Hematyt: Fakty i Przewodnik Kupowania