Definicja hematytów w języku angielskim

Kiedy jest wysoce wypolerowany, hematyt może czasem wyglądać jak wypolerowany srebro. Jako kamień szlachetny, hematyt jest zawsze nieprzezroczysty i typowo występuje w szaro-szarym kolorze. Jednak w cienkich kryształach jest on przezroczysty i ma czerwonawo-brązowy kolor; Ten czerwony-brązowy kolor można również zobaczyć w okazywanych klejnotach, znanym jako krwawnik; Kwarc chalcedony "Kropel krwi" widoczny w tym krwinkim kwarcu jest związany z śladami tlenku żelaza, typowo hematytem Niektóre inne wypolerowane kamienie również wykazują plamki o kolorze podobnym do rdzy w wyniku ich żelaznej kompozycji.

Przez lata przez moje różne etapy w życiu, niektóre z nich, niektóre z nich w dół ... zawsze istniał jakiś rodzaj kryształu, który by mi się wyróżniał, albo mi dałby przyjaciel albo przyjść Dla mnie trochę czytania na temat znaczenia kryształów tez po pewnych okresach czasu, po tych kamieniach ze mną przez te fazy, stwierdziłem, że każdy z nich był szczególnie idealny dla każdej okoliczności. Zbieg okoliczności nie byłby możliwy ... Wszyscy przyczynili się do odmowy leczenia.

Na poziomie metafizycznym uważa się, że hematyt ma głęboki wpływ na umysł oraz silną ochronę (zwłaszcza w przypadku nieśmiałych kobiet). Jeśli nosisz lub trzymasz blisko swojego właściciela, może promować głębszą myśl i wzmocnić pamięć. Ktoś w jego pobliżu może doświadczać głodu na naukę - szczególnie w dziedzinie nauk technicznych i matematyki - i rozwoju procesów myślowych w mózgu w celu osiągnięcia maksymalnej zdolności. Osoby dotknięte chorobą mogą również odkryć wzrost ich odwagi, siły, pewności siebie i ogólnej samooceny. Hematyt jest również uważany za potężny kamień szlifierski. Wydaje się, że uosabia zarówno męskie i kobiece energie, wyrównywanie czakr i równowagę aury. Doprowadziłoby to do łączenia energii ciała, umysłu i ducha oraz promowania dobrego zdrowia. Hematyt związany jest z elementami ognia i ziemi, Marsa, znaków zodiaku arów i akwariów oraz czakry podstawowej.

Dziękujemy za szybką odpowiedź i wyjaśnienie. Powodem jest to, ponieważ planowałem kupić srebrną i hematytową bransoletę do noszenia na spotkaniu towarzyskim. Przyciągnęłam do jego koloru i połysku, a tym samym spojrzał na jego znaczenie. Twój pierwotny post był najlepszy, jaki znalazłem i dałem tak wspaniały wgląd w właściwości hematytu.


Hematyt znajduje się w obszarach wydobywania żelaza. Jest on osadzany w żyłach hydrotermalnych związanych ze skałami magmowymi, jednakże największe osady są osadowe. Hematyt zwykle występuje jako masywny, nieprzejrzysty materiał. Może też występować w postaci krótkich kryształów rhombohedralnych, które są czarne lub ciemne żelazo szare z opalizującymi powierzchniami. Kryształy mogą mieć kolor ziemny lub czerwony. Największe złoża hematytu znajdują się w prowincji Quebec, w Kanadzie, nad jeziorem Superior. Żółte róże znajdują się w Szwajcarii i Brazylii Wysokiej jakości hematyt, który nadaje się do cięcia znajduje się w Anglii, Niemczech i Elbie we Włoszech Hematyt występuje także w różnych miejscach w Brazylii, Wenezueli, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Wenezueli i Stanach Zjednoczonych Państwa.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Hematyt: Fakty i Przewodnik Kupowania

Kryształy hematytowe stymulują umysł, ochronę i uziemienie